Na podstawie Zarządzenia nr 18/2017  z dnia 13 kwietnia 2017 roku w sprawie zasad ustalania taryfy świadczeń w Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji informuje, że w Biuletynie Informacji Publicznej Agencji zostały opublikowane, w celu przeprowadzenia konsultacji zewnętrznych, projekty taryf świadczeń:

  • wiadczenia gwarantowane obejmujące leczenie dzieci, finansowane w ramach JGP sekcji P: Choroby dzieci
Projekty taryf znajdują się w poszczególnych Raportach w sprawie ustalenia taryfy świadczeń (Rozdział 3.)

Uwagi do projektów taryf będą przyjmowane do dnia 19 czerwca 2017 roku, za pomocą poniższych formularzy.

ikona pliku pdfFormularz do składania uwag – zachowawcze leczenie szpitalne dzieci

Formularz należy zapisać lokalnie na dysku komputera a następnie otworzyć w aplikacji Adobe Acrobat Reader.
Aplikacja Adobe Acrobat Reader jest dostępna do pobrania pod adresem.

ikona Get Adobe Reader

Aby wysłać formularz należy wykorzystać pole w jego prawym górnym lub dolnym rogu „Prześlij formularz", który automatycznie za pomocą Państwa skonfigurowanego klienta poczty e-mail, wyśle formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszone uwagi zostaną przekazane Radzie do spraw Taryfikacji i poddane szerokiej analizie w ramach dialogu z przedstawicielami środowiska, zainteresowanymi daną taryfą świadczeń. W dalszej kolejności Rada do spraw Taryfikacji, przed określeniem taryfy świadczeń przez Prezesa Agencji wyda opinię na podstawie art. 31lb ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej, finansowanych ze środków publicznych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r., poz. 1793 z późn. zm.)